اجاره گران زلاتان برای خانه ۶ اتاقه‌اش در منچستر + تصاویر

۷ دی , ۱۳۹۵ 1 نظر

زلاتان با پیوستن به منچستر در سال‌های واپسین زندگی خودش، تصمیم گرفته تا در همین شهر از فوتبال حرفه ای در قامت بازیکن خداحافظی کند.

به گزارش آلونک، وی که در زمره ۵ بازیکن برتر جال حاضر فوتبال دنیا و در حد و اندازه‌های بازیکنانی چون رونالدو و مسی رده بندی می‌شود، در این فصل به منچستری پیوست که قصد دارد با مورینیو ، روزهای خوش فرگوسن را تکرار کند. اما در این گزارش قصد داریم تا شما را با خانه‌ای که وی  تابستان امسال در این شهر اجاره کرده تادر یکی از اعیان نشین‌ترین محله های شهر منچستر  زندگی کند، آشنا کنیم.

 

 

 

اجاره خانه مورد علاقه ایبرا كه دارای ۶ اتاق خواب است ماهی ۱۶ هزار پوند معادل ۷۸ میلیون تومان خواهد بود. البته همسر و فرزندان زلاتان به دلیل مسائل تحصیلی احتمالاً به انگلیس نقل مكان نخواهند كرد و ایبرا به تنهایی در این خانه سكونت خواهد داشت.

البته در این شهر هم گویی خانه بسیار سخت پیدا می شود و زلاتان مدت زیادی برای پیدا کردن خانه مورد علاقه‌اش وقت گذاشته‌است.

این را می‌توان از زمان زیادی که وی در هتل اقامت کرده بود، متوجه شد.

زلاتان در سوئد متولد شده است. پدر وی سفیک ابراهیموویچ بوسنیایی است که در سال ۱۹۷۷ به سوئد سفر کرده است. مادر وی نیز جورکا گراویچ یک زن کروات مهاجر به سوئد است. وی در کنار سه خواهر و دو برادر خود در شهر روزنگارد بزرگ شده است. زلاتان از شش سالگی فوتبال بازی کردن را شروع کرده است. وی در کودکی در یک بازی وقتی که در نیمه اول تیمش با ۴ گل عقب افتاده بود در نیمه دوم به عنوان جانشین وارد زمین شده و ۸ گل به ثمر می‌رساند

 

مطالب مشابه
نظرات کاربران 1 نظر

زهرا

16+

کاش زودتر خدافظی کنه از دستش راحت بشیم